Image

IMD Project
Od koncepcji do rzeczywistości

ZREALIZUJEMY NAWET NAJBARDZIEJ WYJĄTKOWE POMYSŁY

Uwielbiamy wyzwania, ponieważ pozwalają nam maksymalnie wykorzystać nasz zespół i projektować najnowocześniejsze rozwiązania. Dzięki naszym wysoce doświadczonym, wykształconym specjalistom i dostępowi do zaawansowanych maszyn, Twoje pomysły szybko staną się rzeczywistością. Rzuć nam wyzwanie i zobacz, co zyskasz!

ikona testSTAWIAMY NA DŁUGOTRWAŁE RELACJE BIZNESOWE
Dbamy o relacje z naszymi klientami, stawiając na pierwszym miejscu ich potrzeby, wymagania, marzenia. Aby móc dostarczać najwyższej jakości usługi i realizować najbardziej innowacyjne projekty, lubimy nawiązywać długotrwałe relacje biznesowe oparte na wzajemnym zaufaniu, przejrzystej komunikacji i komfortowych warunkach.
ikona testINNOWACYJNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ W PODEJŚCIU DO BIZNESU
Nasz stale rosnący zespół ambitnych profesjonalistów łączy jedno – pasja do technologii. Dodatkowo to ludzie biznesu, którzy doskonale wiedzą, jak ważna jest elastyczność w relacjach z klientami i realizacji ich projektów. Nasza oferta łączy innowacyjne rozwiązania i elastyczne podejście w relacjach biznesowych.
Image
Image

#01. OD KONCEPCJI DO RZECZYWISTOŚCI
Projekty realizowane są kompleksowo, począwszy od pomysłu, szkicu, poprzez dostawę usług lub produkcję urządzeń, aż po wprowadzenie ich na rynek.

#02. JEDEN PARTNER DO WIELU ZADAŃ
Wyjątkowo szeroki wachlarz usług oferowanych w ramach jednej grupy firm sprawia, że jesteśmy idealnym partnerem do zadań w różnych branżach. Nie musisz szukać dalej.

#03. BEZ POŚREDNIKÓW
Po przygotowaniu oferty nasi klienci otrzymują bezpośrednie dane kontaktowe do dostawców usług, bez dodatkowych kosztów. Brak pośredników w łańcuchu dostaw.

#04. WYKWALIFIKOWANY ZESPÓŁ SPECJALISTÓW
Wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów z doświadczeniem w różnych branżach gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług i terminowość dostaw.

POTRZEBY TWOJEJ FIRMY STAJĄ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ

Naszą misją jest wsłuchiwanie się w potrzeby naszych klientów, dostarczanie im kompleksowych rozwiązań z pomocą wybitnego rzemiosła i wykwalifikowanych specjalistów na pokładzie, zarządzanie ich projektami i terminowe świadczenie usług.

INŻYNIERIA NA ŚWIATOWYM POZIOMIE
doskonałe doświadczenie i mistrzowskie rzemiosło

ikona testNOWOCZESNE I INNOWACYJNE TECHNOLOGIE
Jesteśmy mistrzami w inżynierii najwyższej klasy, dostarczając wiodące rozwiązania, dzięki którym nasi klienci są o krok przed konkurencją. Nowoczesne parki maszynowe naszych partnerów oraz ogromne doświadczenie, wybitne rzemiosło naszego zespołu owocują dostarczaniem wyłącznie najwyższej jakości, innowacyjnych produktów.
ikona testSZKOLENIA I ROZWÓJ OSOBISTY
Nasi specjaliści są bardzo ambitni, chętnie uczą się nowych rzeczy, aby być na bieżąco z innowacyjnymi rozwiązaniami. Koncentrujemy się na szkoleniach i rozwoju osobistym każdego pracownika naszej firmy, co pomaga nam rozwijać się indywidualnie i jako zespół, a tym samym poprawia wartość kapitału ludzkiego naszych spółek zależnych i całej grupy.
ikona7
Rozwiązania dla przemysłu
Teraz, jutro, zawsze ...
 
 
Zaspokajamy potrzeby przemysłu CNC

Zaspokajamy potrzeby przemysłu CNC

ico kontrolafloty
#Zacznij projekt
Zaspokajamy potrzeby sektora konstrukcji stalowych

Zaspokajamy potrzeby sektora konstrukcji stalowych

ico kontrolafloty
#Zacznij projekt
Zaspokajamy potrzeby branży motoryzacyjnej

Zaspokajamy potrzeby branży motoryzacyjnej

ico kontrolafloty
#Zacznij projekt
Zaspokajamy potrzeby kolejnictwa

Zaspokajamy potrzeby kolejnictwa

ico kontrolafloty
#Zacznij projekt