Image

NASZA FLOTA JEST WSZĘDZIEzawsze na czas

KOMPLEKSOWA LOGISTYKA

IMD Spedycja to nowoczesna firma logistyczna świadcząca najwyższej jakości, kompleksowe usługi. Obsługując rynki polski, europejskie i światowe, oferujemy naszym klientom globalny zasięg i najwyższą jakość transportu ich produktów. Sięgnij z nami dalej!

ikona testGLOBALNY ZASIĘG
Z siedzibą w Europie Środkowej, mamy łatwy dostęp do rynków na całym kontynencie. Nie ograniczamy się tylko do rynku polskiego i europejskiego, oferując naszym klientom usługi transportowe i logistyczne na całym świecie. Dzięki temu produkty naszych klientów mogą stać się znane globalnie, docierając do różnych krajów.
ikona testNAJLEPSZA OFERTA LOGISTYCZNA
Nasz zespół młodych, ambitnych i entuzjastycznych ludzi dba o to, aby każdy transport był dostarczany na czas, a świadczone usługi były na najwyższym poziomie. Oferujemy różne krajowe i międzynarodowe usługi logistyczne dla wielu sektorów, takie jak: transport drobnicowy, transport całopojazdowy, spedycja i transport ekspresowy.
ikona7
Światowej klasy logistyka
Teraz, jutro, zawsze ...
 
 
Transport drobnicowy

Transport drobnicowy

ico kontrolafloty
Transport drobnicowy
Usługa transportu drobnicowego daje możliwość skorzystania z formy transportu poprzez współdzielenie przestrzeni ładunkowej z innymi odbiorcami tej samej usługi przewozowej.
Zapytaj o ofertę
Międzynarodowa spedycja

Międzynarodowa spedycja

ico kontrolafloty
Międzynarodowa spedycja
W ramach spedycji zarówno krajowej, jak i międzynarodowej, świadczymy wszelkie usługi związane z zarządzaniem i organizacją transportu, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Zapytaj o ofertę
Transport całopojazdowy

Transport całopojazdowy

ico kontrolafloty
Transport całopojazdowy
Usługa transportu całopojazdowego to przewóz towarów, który ze względu na wymagania klienta lub specyfikę załadunku odbywa się dedykowanym środkiem transportu.
Zapytaj o ofertę
Transport ekspresowy

Transport ekspresowy

ico kontrolafloty
Transport ekspresowy
Usługa transportu ekspresowego umożliwia dostarczenie towaru z pilnym terminem rozładunku, zapewniając dotrzymanie go nawet w sytuacji kryzysowej.
Zapytaj o ofertę
ikona testNOWOCZESNA FLOTA
Świadcząc usługi transportowo-spedycyjne, opieramy się wyłącznie na nowoczesnej flocie, która jest niezawodna nawet na długich trasach i gwarantuje, że na drogach nie pojawią się niespodzianki związane z eksploatacją pojazdów, które zagroziłyby terminowości dostaw. Nasze pojazdy przystosowane są do przewozu różnego rodzaju towarów.
ikona testSTARANNIE DOBRANI KIEROWCY
Sama nowoczesna flota nie spełniłaby swojego zadania, gdyby nie kierowcy o nienagannych umiejętnościach. Starannie dobieramy kierowców, ufając tylko tym, którzy potrafią udowodnić swoje doświadczenie, posiadają doskonałe umiejętności i są tak samo zdeterminowani, jak my, aby dostarczyć przesyłkę na czas i bez uszkodzeń.
Image

Wycena transportu

Data i lokalizacja

Wybierz datę załadunku!

Wybierz godzinę załadunku!

Wybierz datę wyładunku!

Wybierz godzinę rozładunku!

Wpisz miejsce załadunku!

( kraj, kod pocztowy, miasto )

Wpisz miejsce rozładunku!

( kraj, kod pocztowy, miasto )

Rodzaj ładunku

Wybierz rodzaj ładunku!

Wpisz ilość (tylko cyfry)

Wpisz wymiary!

cm ( długość, szerokość, wysokość )

Wpisz wagę (tylko cyfry)

( kg )

Wpisz co zawiera ładunek!

Invalid Input

Dane personalne

Wpisz nazwę firmy!

Wpisz adres firmy!

Wpisz NIP firmy!

Wpisz osobę do kontaktu!

Wpisz telefon do kontaktu!

Wpisz adres e-maill!

Zaznacz że akceptujesz reglulamin!

Nie została zaznaczona weryfikacja antyspamowa