Image

Jesteśmy architektami Twojego sukcesu

Nasza strategia polega na stworzeniu grupy niezależnych, ale połączonych jednym kapitałem, firm, które w pełni zaspokoją potrzeby klientów z różnych branż. Poprzez nasze spółki zależne realizujemy od podstaw projekty inżynierskie dla naszych klientów lokalnych i globalnych.

JEDEN ZESPÓŁWiele możliwości

ikona testSPECJALIŚCI INŻYNIEROWIE
Nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni inżynierowie gwarantują najwyższą możliwą jakość usług i terminową realizację projektów. Mają doskonałe umiejętności by działać w różnych branżach, takich jak: przemysł ciężki, konstrukcje stalowe, kolejnictwo, motoryzacja, prototypy, obróbka skrawaniem, logistyka, towary luksusowe, żywność.
ikona testZAAWANSOWANE PARKI MASZYNOWE
Zaawansowane, innowacyjne parki maszynowe pozwalają nam oferować nowoczesne, inżynieryjne rozwiązania pod klucz. Naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę: od projektu po produkcję maszyn, prototypów, urządzeń dla różnych branż, która odbywa się w parkach maszynowych naszych partnerów biznesowych.

ZAWSZE ZACZYNAMY OD ZERA…
…ALE GDY KOŃCZYMY, POWSTAJĄ DOSKONAŁE ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE

#01. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG
Tylko najwyższa jakość usług świadczonych przez wysoce wyspecjalizowany zespół wykorzystujący innowacyjne rozwiązania. Jakość usług to dla nas priorytet i coś, z czego jesteśmy dumni.

#03. INNOWACYJNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ
Nasi specjaliści to ambitni pasjonaci biznesu i technologii, co pozwala im na dostarczanie najnowocześniejszych produktów i rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów.

#05. DOSKONAŁOŚĆ W KAŻDYM CALU
Doskonałość leży w naszej naturze. Na każdym etapie tworzenia rozwiązań, realizacji projektów, oferowania usług pozostajemy profesjonalistami skupionymi na każdym szczególe.

#02. TERMINOWE DOSTAWY
Gwarantujemy terminowe dostawy usług lub realizację projektów. Żadnych opóźnień, ponieważ jesteśmy skupieni, zdeterminowani i ciężko pracujemy, aby nigdy nie zawieść naszych klientów.

#04. INDYWIDUALNA OFERTA
Każdy przypadek jest inny, każdy klient ma własną historię, wymagania i oczekiwania. Dlatego zawsze dostosowujemy naszą ofertę do klienta i proponujemy indywidualne rozwiązania.

#06. WYGODNA WSPÓŁPRACA
Przejrzyste warunki, przystępne i elastyczne podejście, stała komunikacja sprawiają, że współpraca z nami jest wygodna i korzystna. Mierzymy w długoterminowe partnerstwo.

ikona test CZTERY PEŁNOPRAWNE SPÓŁKI ZALEŻNE
Nasza grupa składa się z czterech w pełni operacyjnych spółek zależnych, które działają w różnych branżach. Taka dywersyfikacja skutkuje lepszym zrozumieniem każdego sektora, wyższą jakością świadczonych usług. Dzięki temu możemy zaoferować dopasowaną do potrzeb ofertę bez względu na branżę, w jakiej działa klient.
ikona test JEDNA FIRMA, RÓŻNE SZANSE
Dla każdego klienta współpracującego z którymkolwiek z naszych oddziałów weryfikujemy możliwości współpracy w ramach innych naszych firm. Dzięki temu możemy wprowadzić klienta na nowy rynek, przedstawić go ciekawym partnerom lub wykonać dodatkowe prace projektowe/automatyzacyjne. Jedna firma, różne możliwości w wielu branżach.

POWIEDZ NAM, CZEGO POTRZEBUJE TWOJA FIRMAZaprojektujemy, wyprodukujemy i dostarczymy

Dookoła świata

Image
Image
0
doskonałych rozwiązań
i wciąż przybywa ...
Image
Image
0
partnerów biznesowych
i zadowolonych klientów
Image
Image
0
na 5 ocena
na portalach logistycznych
Image
Image
0
sektorów przemysłowych
w których jesteśmy mocno obecni